Transport lotniczy

Klasa sama w sobie

Klasa sama w sobie

lut 22, 2018

Mazda 6 zastąpiła produkowaną przez dłuższy czas Mazdę Capellę. Jest to auto znane w Chinach i Japonii pod nazwą Mazda Atenza.
Zaglądając w raporty spalania Mazda 6 waha się w zależności od modelu od 4, 9 litra do 9, 1 litra na 100 km, z czego najmniej spalają Mazda 6 Kombi oraz Mazda 6 Sedan (5, 4 l/100 km).

 

Pierwsza generacja Mazdy 6 to produkcja w latach 2002-2007. Zastąpiła Mazdę 626. Generacja jest również nazywana Mazdą GG.
Druga generacja Mazdy 6, która jest oznaczana literami GH została wypuszczona w latach 2002-2007. Istnieją je cztery wersje: Comfort, Exclusive, Exclusive Plus oraz Sport.
Trzecia generacja Mazdy 6 wyszła na świat w Moskwie w 2012 roku.
Podstawowym wariantem Mazdy 6 trzeciej generacji jest 2, 5 S. Model podstawowy 2, 5 S oferuje wiele funkcji i luksusowych udogodnień, takich jak pokrowce na siedzenia z wysokiej jakości tkaniny, skóropodobne wykończenia drzwi bocznych i panele wewnętrzne. Przesuwane i rozkładane przednie fotele z podparciem lędźwiowym. Mazda 6 2. 5 S jest wyposażona w nowoczesny system rozrywki z wejściami AUX, USB i 4 głośnikami.
W 2018 roku Mazda udostępniła w Mazdzie 6. turbodoładowany silnik SKYACTIV o pojemności 2, 5 litra, Moc wzrosła z 187 do 250! Moment obrotowy zwiększył się z 186 do 310! To dało Mazdzie 6 dodatkowy impuls, którego szukało wielu klientów.
Mazda 6 ma odświeżoną stylistykę premium, która zapewnia równowagę wydajności, luksusu, bezpieczeństwa i przestrzeni. Ma podwójny wydech z chromem, aby dodatkowo podkreślić jego odważny wygląd. Mazda 6 stawia czoła silnej konkurencji w segmencie średnich rozmiarów. Jest wyposażona w najnowsze innowacje technologiczne takie jak zestaw głośnomówiący Bluetooth i elektryczne wspomaganie kierownicy z regulacją pochylenia i teleskopu.
Mazda 6 osiągnęła doskonałą równowagę między wydajnością a luksusem. Doskonale sprawdza się na zatłoczonych drogach miejskich dzięki swoim aktywnym i pasywnym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak czujniki parkowania, światła do jazdy w dzień i kamerka cofania. Mazda 6 spisuje się świetnie również na szerokich drogach dzięki potężnemu, wydajnemu silnikowi i przekładni. Jest ulubionym autem dla kierowców nastawionych na sport i klasę. Mazda 6 ma wygodne wnętrze z luksusowymi wykończeniami. Ma również doskonały wynik bezpieczeństwa, który podnosi wartość samochodu.