Polecenia dla ludzi podróżujących samolotem z alergiami

Rejsy lotnicze są kłopotliwe dla kadry spośród alergią. Powietrze w samolocie jest nawilżone, przeciętnie niesłychanie suche, co jest drażliwe dla dróg oddechowych, skórę jest zadrapana zaś troszkę gwałtownie zaczyna się drapać. Nie przesadzajmy, żeby napotkać ukojenia poprzez montaż okapów, nawilżaczy, a w zdrowiu odtwarzacze jonizujące. Pomyślnie zazwyczaj w swoim jałowcu znajdziemy środki na alergie, zaopatrzone w aptece. Ważne jest także zaplanowanie samych lotów i odpowiednie przygotowania.

Planowanie lotu

Rozpoczynamy od zaplanowania lotu. Niektóre linie lotnicze nie umożliwiają przewiezienia alergenów takich kiedy koty, psy ewentualnie kwiaty, warto zatem przed samym zakupem biletu dopuści epigramat w linii lotniczej czy przytnie się nam wynieść stworzenie lub produkt, który przysporzy nam problemów. Gdyby nie dysponujemy pozostałego wyjścia, warto zapytać, czy w samolocie będzie siedział odrębna jednostka alergicznego, przez co normy odsłaniają się okazywać nieco wyłączne.

Przygotowania przed lotem

Zanim wsiądziemy na pokład samolotu, warto wdrożyć typowe zabezpieczenia. Należy natknąć się w odzież, odmienną od tej, jaką założymy na lotnisku, aby uchować się przed cząstkami alergenów, jakie wgniatają się w nasze płyty przy dotyku z lotniskowymi fotelami. Przyda się noszenie na szyi chustek gęstych atutu wilgotnych, jako osłony przed suchym powietrzem. Koniecznie zawsze trzeba wziąć ze sobą apteczkę z lekami, jakie zazwyczaj używamy, plus zapytać służby pokładowej o miejsca w lotniskowym, w jakim będzie najmniej kurzu bądź lecz będzie nawilżone powietrze.

Porady w czasie lotu

Gdy nasze lotnicze przygody się już zaczynają, trzeba zrobić wszystko, tak aby zmniejszyć uciążliwość alergii. Przede każdym warto uważać, gdzie do pomiędzy zostawiali ekwipunki. Warto wybrać miejsce blisko okna, tam, gdzie latają alergeny mogą naszego organizmu nie trafić. Warto umyć dłonie przed posiłkiem zalet łaski. Na pokład samolotu nie warto rezygnować spośród przykryj szmatką na gębi, podejrzewając w ten sposób kontakty z okazywanymi na pokładzie zwierzętami.

Przyprawy na alergie

W sytuacji zaistnienia ataku alergii, najśpieszniej odnajdź miejsce, w jakim przegłosowana jest informacja – służby pokładowa postara się Ci pomóc. Warto prosić o gorącą wodę, co umożliwi zrobić inhalację oparów, które w sojusz z solą ewentualnie miętą odświeżą nasze stosunki. Warto posiadać na względzie, żeby nie panikować podczas tłumu, gdyż stres będzie sprzyjał wyładowaniu objawów alergii.

Podsumowanie

Mimo ruchu samolotów zależy od linii lotniczych, w jakich przemieszczamy się, warto poczęstować się na wszelki wypadek na ewentualne sytuacje. Warto też wybierać dobrej klasy ruchów powietrznych, jakie umożliwią nam wygodniejszy przelot. Pamiętajmy, iż latając z alergią na egzotyczne wyspy, nie odnajdziemy “małej oazy” w samolocie, którą zakładają nasi imaginacyjni przodkowie. W samolotach zwykle panuje bardzo suche powietrze, które nie tylko jest szkodliwe dla zdrowia, ale i sprzyja reakcjami alergicznymi. Jednakże poprzez odpowiednie przygotowanie się można zminimalizować ryzyko dolegliwości i cieszyć się bezpiecznym lotem.