Transport lotniczy

Ciekawostki z transportu drogowego. Transport drogowy historia

Ciekawostki z transportu drogowego. Transport drogowy historia

maj 30, 2018

Transport drogowy jest aktualnie przodującą formą transportu dostępną na rynku. Transport drogą powietrzną za pośrednictwem samolotów jest zbyt drogi, natomiast transport drogą morską jest nie tyle drogi, co po prostu zbyt mało efektywny.

transport drogowy ciekawostki

Transport drogowy ciekawostki. Choć mogłoby się wydawać, że transport drogowy ciekawostki nie powinien istnieć, to wcale tak nie jest. Na pierwszy rzut transport drogowy historia wydaje się nudna, monotonna i nieciekawa, jednak po zagłębieniu się w temat jesteśmy w stanie dostrzec, że transport drogowy historia wcale nie była taka prosta i kolorowa.

transport drogowy historia

Transport drogowy na swojej drodze napotykał wiele przeszkód w kluczowych momentach rozwoju. Jedną z takich przeszkód była druga Wojna Światowa, przez którą nasz kraj, Polska – straciła wiele na arenie międzynarodowej jeśli chodzi o transport drogowy, W tamtym czasie byliśmy opóźnieni kilka, a nawet kilkanaście lat w rozwoju mechanizmów samochodowych w porywnaniu do krajów zachodnich, takich jak Włochy, Francja, Wielka Brytania czy nawet Hiszpania. Może to właśnie dlatego, Polska nie posiada teraz żadnej przodującej marki.