O mnie

Od zawsze wrażliwy na piękno przyrody;)
Od zawsze wrażliwy na piękno przyrody;)

UWAGA: Znajdujesz się w strefie skażonej subiektywnym postrzeganiem świata oraz nasyconej śmiertelną (dla niektórych) dawką specyficznego humoru i sarkazmu.

Marcin Nowak, urodzony… Stop… zły link jest.
Jeszcze raz: Marcin Nowak, urodzony (a co za tym idzie prawdopodobnie i poczęty) jako pierwszy z klanu. To powód nieustającego sporu czy w efekcie jestem egzemplarzem dopracowanym pieczołowicie, czy też może tworem prób i eksperymentów.

Domorosły i samozwańczy twórca tekstów. Dawno temu, tak dawno że sam nie pamiętam kiedy, zaczynałem na blogu Gazety ale popełniłem tam tylko jeden wpis, który brzmiał mniej więcej: „może będę pisał, może nie… jak się nie podoba to naciśnij lewy ALT i szybko napisz FX FIGHTER”. Od początku było wiadomym, że ten wpis będzie ostatnim.

Kolejnych bohaterskich prób długo nie było aż do chwili poznania rozkoszy robienia zdjęć. Katowałem internet swoimi dziełami, które do dzisiaj wiszą na pierwszym fotoblogu. Szukając swojej drogi uskuteczniłem drugą wersję fotobloga, trochę bardziej poukładaną. Jako że w międzyczasie gwałtownie „rozkwitł” talent pisarski, nastąpiło wydzielenie z fotobloga części literackiej, którą teraz na własne życzenie i ryzyko odwiedzasz. Info nieaktualne, ponieważ po raz któryś zmieniła się koncepcja i większość „zwykłych” wpisów została przerzucona na starą domenę. Obecna w magiczny sposób zmieniła się w runway37.pl

Prywatnie szczęśliwy i niech tak zostanie.

fot. Grzegorz Różycki
fot. Grzegorz Różycki

Zawodowo- szczęśliwy… bo szef tu może zajrzeć ;) Od zawsze zajmuję się kłamaniem i mamieniem ludzi. W CV określa się to słowem handlowiec. Przeczulony na głupotę ludzką i brak tolerancji.

Uzależniony od internetu i SM (nie… to nie jest sado-maso). Innych nałogów brak.

Jeżeli jakiś wpis Ci się spodobał, to po prostu daj lajka, skomentuj, udostępnij znajomym. Tobie zajmie to chwilę, dla mnie będzie motywacją do rozwijania bloga i ogromną satysfakcją.