RNAV-Balkoning

Zgodnie z zapowiedzią, jeśli tylko mam chwilę czasu, podejmuję próby opanowania zdjęć przelotówek. Efekty są jakie są, ale zabawa zawsze przednia. No, może poza tymi sytuacjami kiedy jakiś ciekawy samolot będąc nad Łodzią delikatnie zmienia kurs i… tyle go widziałem. A raczej fotografowałem. Ale nic to- nadejdzie taki dzień, że wytargam sprzęt na otwartą przestrzeń. Wtedy nawet bizjet się nie nie prześlizgnie. Tymczasem zapraszam do zerknięcia na dotychczasowe dokonania.

16 sierpnia – niedziela

Najfajniejsze kadry to: A330 Air China B-6080. Próbował co prawda skryć się za chmurami, ale lekka zabawa suwakami w PS pozwoliła wyciągnąć nietypowy efekt. Drugi- CSA, również na A330 OK-YBA. Po prostu podoba mi się:)

17 sierpnia – poniedziałek

Po raz drugi udało mi się ustrzelić Thai Airways. Tym razem na A388 HS-TUE. Jak to „Tajki” mają w zwyczaju- pięknie zapozował. I jeszcze 747 cargo Polar był mega.

18 sierpnia – wtorek

Bohaterem dnia został B772 Austrian Airlines OE-LPA. Nie wiem czy to nie był pierwszy Triple Seven, który zrobiłem na przelotowej,

19 sierpnia – środa

Krótki dyżur balkonowy zaowocował ledwie dwoma kadrami, oba wywołujące banana na gębie. Raz- kolejny B777, ale złapany bez smużenia. O tym, że to nie jest łatwe zadanie przekonałem się już wielokrotnie kiedy brak smugi w połączeniu z małym doświadczeniem powodował, że nie potrafiłem namierzyć samolotu:( Ale trud został wynagrodzony. Drugi kadr to również Austrian, ale na Fokkerze. Taka popierdółka:)

20 sierpnia – czwartek

Zdecydowanie najfajniejszy spotterski wypad na balkon. Tak się złożyło, że nad moją głową poszedł cały zestaw TK do USA, wszystkie z piękbymi smugami i nisko: 3x FL320 i 1x FL340. Bonusowo poleciał LY do Toronto

Do zobaczenia przy następnym secie zdjęć:)