„Kapitan poleca” – nowa promocja KLM

BogotaW nowej, cyklicznej promocji KLM „Kapitan poleca” na wyróżnienie zasługują tańsze ceny przelotów do Bogoty – od 2 099 PLN, Johannesburga – od 2 309  PLN oraz Bangkoku – od 2 039 PLN! Bilety KLM z upustem do wybranych miast można rezerwować już od dziś do 15 marca 2015 roku (na wyloty do Bogoty), do 7 kwietnia br. (w przypadku rejsów do Johannesburga) i do 10 kwietnia (na przeloty do Bangkoku). Szczegóły promocji, w tym terminy wylotów dostępne są na stronie klm.pl.

W kolejnej akcji holenderskiej linii z cyklu „Kapitan poleca” znalazły się kierunki dedykowane miłośnikom podróżowania, takie jak: Bangkok (2 039 PLN), Johannesburg od 2 309  PLN oraz Bogota w Kolumbii (2 099 PLN), która w siatce KLM pojawiła się w marcu tego roku.

Muzeum złota, zabytki i nocne imprezy w Bogocie

JohannesburgWarto wybrać się do Bogoty (teraz dostępnej od 2 099 PLN), aby dowiedzieć się więcej na temat bogatej kultury kolumbijskiej, a przy okazji odkryć urzekający widok z Cerro Montserrate i odwiedzić jedną  z najciekawszych dzielnic w tym mieście – zabytkową La Candelaria. A także pospacerować wzdłuż czterech fontann w tętniącej życiem Plaza Bolivar, zwiedzić Catedral Primada de Bogota oraz miejscowe muzea, np. Museo del Oro, największe muzeum złota w Kolumbii czy Muzeum Botero z imponującą kolekcją sztuki kolumbijskiej. Niedziele są wyjątkowym dniem w Bogocie, wiele głównych ulic w mieście jest wówczas zamkniętych dla ruchu. Na licznych straganach można kosztować lokalnych przysmaków, a  w nocy zaszaleć na parkiecie w jednym z niezliczonych tu klubów salsy. Bogota jest idealnym miejscem na wycieczkę, jak i doskonałym punktem wyjścia, aby wyruszyć stąd w głąb Kolumbii.

Aktualna promocyjna „Kapitan poleca” na loty KLM

Miasto KLM ceny w PLN
1. Johannesburg  2 309
2. Bogota  2 099
3. Bangkok  2 039

*Podane ceny za lot z Warszawy w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych (które przy zakupie na www.klm.pl wynoszą 0 PLN).

BangkokNa stronie klm.pl znajduje się obecnie także wiele innych tras dostępnych w specjalnych, niższych cenach, np. Cali w Kolumbii od 2 099 PLN, Doha od 2 299PLN czy Dubaj od 1 999 PLN. Warto być na bieżąco i śledzić na klm.pl promocje holenderskiego  przewoźnika dostępne na stronie.

Przelot linią KLM na trasach międzykontynentalnych to prawdziwa uczta dla ducha i podniebienia. Na pasażerów czeka bogaty zestaw rozrywki pokładowej oraz szeroki wybór przekąsek i wyborny obiad.

Holenderski przewoźnik realizuje połączenia międzykontynentalne z lotniska KLM w Amsterdamie. Do tej pory KLM oferował loty z Polski do swojego portu bazowego, wyłącznie z Warszawy. Od maja 2015 roku Kraków zostanie wpisany na listę miast obsługiwanych przez holenderskiego przewoźnika, łącząc południową Polskę z Holandią 7 razy w tygodniu. Jeśli mamy kilkugodzinny postój w oczekiwaniu na transfer, warto zwiedzić unikatowe lotnisko w Amsterdamie, jak i miasto. Port jest oddalony zaledwie 15 minut od centrum i dostępne jest wygodne połączenie kolejowe.

Tańsze bilety dostępne w najnowszej promocji „Kapitan poleca”, a także do wielu innych zakątków świata rezerwować można na stronie klm.pl, pod numerem telefonu: +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży w całej Polsce.

źródło: informacja prasowa