Noworoczna promocja Eurolotu

750x200-NowyRokPoczątek roku to idealny moment na planowanie podróży czy krótkich wyjazdów weekendowych, dlatego polska regionalna linia Eurolot przygotowała specjalnie dla pasażerów promocję noworoczną. Bilety w atrakcyjnych cenach będą dostępne od dzisiaj 7 stycznia do 18 stycznia br.

Podróżni mogą skorzystać z promocji noworocznej Eurolotu jedynie poprzez stronę internetową przewoźnika – www.eurolot.com

Co istotne, oferta ta dotyczy zarówno tras krajowych, jak i zagranicznych polskiej linii oraz obejmuje podróże na pokładach Eurolotu w terminie od 26 stycznia br. do końca sezonu zimowego, czyli do 28 marca br.

Eurolot zachęca podróżnych do skorzystania z promocji noworocznej konkurencyjnymi cenami biletów oraz zwiększoną pulą biletów w taryfie Bronze, która obejmuje m.in. bezpłatny przewóz bagażu podręcznego.

Przykładowo, rejsy z Lublina do Mediolanu są dostępne w sprzedaży już od 299 złotych w obie strony! Równie atrakcyjnie kształtują się ceny biletów na pozostałych trasach – pasażerowie mogą polecieć z Gdańska do Amsterdamu czy z Rzeszowa do Paryża już od 359 złotych w obie strony.  W ofercie noworocznej znajdują się też tzw. kierunki warszawskie – loty z Warszawy do Dusseldorfu i Stuttgartu są dostępne już od 399 złotych w obie strony, a do Zagrzebia i Kiszyniowa od 459 złotych w obie strony.

Szczegółowe informacje o promocji noworocznej znajdują się na stronie internetowej www.eurolot.com