Promocja: Europa z KLM

AmsterdamW promocji na zakończenie starego roku obniżki cen biletów KLM objęły 10 miast na terenie Europy. Na liście znalazł się m.in. Lyon, Manchester czy Amsterdam

Warszawa, 15 grudnia 2014 r. – KLM  tuż przed świętami proponuje kolejną obniżkę cenową. Tylko od 15 do 21 grudnia br. można kupić tańsze przeloty do 10 europejskich miast. To doskonała okazja, aby wspólnie z rodziną lub ze znajomymi wybrać się do jednej ze słynnych europejskich metropolii. Do wyboru są: przepiękny Amsterdam, Lizbona, Barcelona, Lyon i Tuluza, majestatyczne Edynburg i Manchester, jak i miejsca mniej znane, lecz z pewnością warte odwiedzenia, jak Birmingham, Aberdeen czy norweski Stavanger. Szczególnie atrakcyjną cenę uzyskał Amsterdam − za przelot w obie strony zapłacimy tylko 449 PLN. Natomiast do pozostałych miast możemy polecieć już od 729 PLN. Należy tylko pamiętać, aby podróż zaplanować między 1 stycznia a 22 marca 2015 roku. Więcej informacji na stronie www.klm.pl.

Najnowsza promocja KLM to dobra okazja, aby z początkiem 2015 roku zaplanować kilkudniowy wypad do wybranego europejskiego miasta czy zorganizować dłuższy zimowy pobyt w Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji czy Norwegii. Dzięki KLM polecimy w pełni komfortowych warunkach, a w cenie biletu otrzymamy bezpłatne napoje i przekąski podczas lotu.

Amsterdam za 449 PLN!

Najniższą cenę w nowej promocji otrzymał Amsterdam. Niewiele osób wie, że kanały w tym mieście są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wędrówkę można rozpocząć od zwiedzenia urokliwych uliczek z typowymi holenderskimi domami, a następnie można udać się do domu Anny Frank, Muzeum Van Gogha, The Dam Palace, Rijksmuseum oraz Muzeum Oczu (EYE Museum).

Amsterdam_zimąPlanując przelot holenderską linią warto pamiętać, że do końca roku trwa świąteczna akcja KLM − pasażerowie, którzy kupią dowolny bilet na stronie www.klm.pl − otrzymują kupon rabatowy o wartości 20 EUR do realizacji w sieci sklepów „See Buy Fly” na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Kupon rabatowy można zrealizować przy kolejnej podróży liniami KLM przez Schiphol-Airport – wielokrotnie nagradzane i jedno z najbardziej lubianych lotnisk na świecie, między innymi właśnie za bogatą ofertę sklepów. W oznaczonych charakterystycznym żółtym logo „See Buy Fly” sklepach można kupić: kosmetyki, akcesoria podróżne, zabawki, holenderskie przysmaki i wiele innych ciekawych rzeczy. Szczegóły akcji i warunki skorzystania z promocji są dostępne na stronie: http://www.klm.com/travel/pl_en/plan_and_book/special_offers/seebuyfly.htm

Karnawałowa zabawa w Lizbonie czy romantyczna Tuluza?

Tuluza i most_Pont_NeufJeśli planujemy hucznie uczcić początek Nowego Roku, doskonałym pomysłem będzie wycieczka do stolicy Portugalii (za 729 PLN), gdzie w tym czasie odbywa się niezliczona liczba parad i różnego rodzaju imprez. Karnawałowe szaleństwo przyciąga tłumy turystów, szczególnie do popularnej w Lizbonie dzielnicy Parque das Nacoes. Jeśli natomiast szukamy wytchnienia i spokoju, warto rozważyć wyjazd do historycznego miasta we Francji  − Tuluzy w cenie  729 PLN − z przepięknymi zabytkami. W centrum starej Tuluzy znajduje się gotycki kościół Jakobinów, który kryje we wnętrzu relikwiarz filozofa i teologa św. Tomasza z Akwinu. W Tuluzie znajduje się również Bazylika św. Saturnina, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Równie ciekawą propozycją może być wyprawa do urokliwego norweskiego miasta portowego Stavanger (w cenie 729 PLN), które założono w 1125 roku. Wśród cennych miejscowych zabytków należy wymienić m.in katedrę romańską z przełomu XI i XII wieku, dwór Ledal z XVIII wieku oraz Pałac Biskupi (z bogatymi zbiorami archeologicznymi). W Stavanger koniecznie trzeba odwiedzić Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum).

Europejskie miasta w nowej ofercie KLM: 

Miasta w Europie w promocji KLM Cena w PLN w dwie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty
Amsterdam

449

Aberdeen

729

Barcelona

729

Birmingham

729

Edynburg

729

Lizbona

729

Lyon

729

Manchester

729

Stavanger

729

Tuluza 729

Przed wyjazdem polecamy skorzystać z jednego z narzędzi dostępnych na stronie www.klm.pl, które ułatwiają planowanie podróży. Na przykład KLM Local Eyes gromadzi informacje mieszkańców danego miejsca na świecie (http://localeyes.klm.com/) i pozwala uniknąć niespodzianek w podróży. Aplikacja w przystępny sposób na specjalnej mapie pokazuje miejsca, które są polecane i krótko opisane przez mieszkańców. Co istotne, wyjątkową mapę KLM możemy wydrukować i zabrać ze sobą!

Bilety lotnicze KLM rezerwować można na stronie www.klm.pl, pod numerem telefonu +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.  Planując podróż linią KLM warto pamiętać o możliwości wykupienia tzw. usług dodatkowych. Można m.in. zamówić specjalne danie, przenieść się do kabiny o wyższym standardzie (tzw. upgrade lub podwyższenie), albo w tańszej opcji – dopłacić do miejsca z większą przestrzenią na nogi. Z myślą o osobach, których plany mogą ulec zmianie, stworzono również opcję „czas do namysłu”.