8 wzruszających piosenek o lataniu ;)

Planowałem na dzisiaj wpis poruszający trochę inną tematykę, ale jakoś nie mam sumienia psuć sobie weekendu. Egzekucja odsuwa się więc w czasie by uderzyć z większą mocą ;) Za karę postanowiłem trochę umuzykalnić naród i poszperałem za na YT wyszukując kawałki, które luźno, bardzo luźno lub cholernie luźno są powiązane z samolotami, lataniem i tym podobnymi. Niektóre znaleziska są zaskakujące.

Kawałek z nagłówka zostaw sobie na koniec. Takie ćwiczenie na silną wolę. Za to w czasie jego oglądania możesz śpiewać do woli :)

Na pierwszy ogień idzie Сергей Сабов, kolega ze wschodu, który coś sobie plumka. Ni cholery nie wiem o co chodzi, ale wczuwa się tak, jakby miał za chwilę odlecieć. Aż nogi rwą się do tańca, a usta składają do śpiewu. Jest zatem i tekst tego dzieła :)

YouTube Preview Image

* * * * *

Ruskie chyba lubią jakieś bliżej nieokreślone rytmy muzyczne. Może im się do tego lepiej po gorzałce pląsa. To pozwólmy zaśpiewać jakiejś lalce (Катя Баженова), która równie dobrze mogłaby występować na dancingu w Ciechocinku:) Możesz zaśpiewać z nią w duecie- tutaj masz słowa ;)

Polecam również specjalny bonus dla melomanów i wielbicieli niewątpliwego talentu muzycznego Katji :)

YouTube Preview Image

* * * * *

Anna Janta to Anna Jantar i tyle. Gdybym wiedział, że śpiewanie może ułatwić wejście na płytę to bym został piosenkarzem. Nie wiedziałem i skończyłem jako spotters:)

YouTube Preview Image

* * * * *

Foo Fighters za to mają wyczesany teledysk

YouTube Preview Image

* * * * *

Martin Lechowicz to mistrz ironii. Po raz pierwszy usłyszałem o nim przy okazji piosenki o Smoleńsku. Wtedy poszedł po bandzie, a  tym kawałku chociaż ewidentnie bredzi fajnie się tego słucha:)

YouTube Preview Image

* * * * *

Teraz będzie bez komentarza. Zaśpiewajmy wszyscy razem.

YouTube Preview Image

* * * * *

Pora podkręcić atmosferę i osiągnąć wyższy stopień wtajemniczenia muzycznego. Na każdej imprezie przychodzi taki moment, że nie liczy się jaka piosenka leci z jamnika, byle było głośno. To teraz jamniczki na full i ewrybady pomarańcze- wszyscy śpiewają, ja nie tańczę.

YouTube Preview Image

Na koniec możesz śpiewająco dać lajka i/lub udostępnić tego posta swoim znajomym. Nie bądź „słoniowe ucho” :)

  • Boguś

    ode mnie takie coś trailer albumu jednego z moich ulubionych producentów oczywiście z elementami lotniczymi https://www.youtube.com/watch?v=mrSkauVb1GY

  • Grześ

    A ja zapuszczę klasyka! Jak można by 2 plus 1 pominąć!